Raksts tapis sadarbībā ar Brother, tomēr mans vērtējums ir absolūti patiess.
Goda vārds, nesaprotu kā bez šī aparātiņa dzīvoju līdz šim. Kā jau kārtīgs praktiskais latvietis sākot lietot p-touch noburkšķējos kamēr sapratu kā to efektīvi izmantot, bet tad kad izproti, ka speciāli p-touch paredzētā aplikācija ir ļoti vienkārša un pašam printerim nav nevienas liekas pogas, tad jau viss ieiet sliedēs. Aplikācija piedāvā izvēlēties tik pat daudz dažādus fontus kā Word un tajā iespējams pievienot gan simbolus, maliņas un citus ķiņķēziņus. Un ir šrifti ar latviešu valodas garumzīmēm un mīkstinājumiem.
Protams, pirmā lieta ko saprintēju - visiem augiem nosaukumus, jo tie mājās jau ir uzradušies tik daudz, ka ir feini atcerēties to pilnos nosaukumus. Protams, protams, ka izmantoju to arī virtuves trauku marķēšanai.

Ņemot vērā ka daudzu produktus pagatavojam paši, piemēram, musli, pesto, zemesriekstu sviestu utt. Tad forši tos būs normarķēt un uzlikt virsū arī datumiņu. Nemaz nerunājot, ka rudens sezonā tiks savārīti ievārijumi un tos beidzot būs iespējams skaisti noformēt.
Nākamais kam saprintēju uzlīmes ar nosaukumiem, ir Hannas lietas, jo viņa pamazām mācās burtus un laiks vienkārši skrien vēja spārniem un nešaubos ka pavisam drīz viņa sāks lasīt. Plus man patīk, ka katra lieta stāv savā vietā. Piemēram, zīmuļi stāv atsevišķi no flomasteriem un tas palīdzēs arī Kārlim vieglāk atrast lietām vietas bērnistabā. Foršā lieta ir tā, ka printerim ir daudz un dažādu lentu veidu. Respektīvi bērnistabai vari izvēlēties ko krāsainu, virtuvei pieskaņot lentas krāsu produktu trauciņiem un darbam savukārt ņemt ko neitrālu. Plus piedāvājumā ir arī zeltainas, gliterainas un ļoti svinīgas lentas ar kurām vari noformēt dāvanas. Plus vēl ir iespējams izprintēt arī dāvanu lentītes. Vai uzprintēt savas firmas nosaukumus un ar to aizsiet iepakojumus. How cool is that?!

Lentes ir tik dažādas - nākamā ko izvēlēšos būs auduma lente uz kuras saprintēt bērnavārdu un piegludināt pie drēbēm, lai dārziņā audzinātājām vieglāk atrast, kuram bērnam kurš džemperis. Īsāk sakot - amazing printerītis.

Links uz printeri šeit